Kappa z nadrukiem

Kolejnym przykładem z poznańskiego podwórka jest minimalistyczny wystrój restauracji Made In China, który ozdobiony jest ogromnymi portretami chińczyków. Monochromatyczne zdjęcia oddaj klimat i nadają bardziej emocjonalnego klimatu restauracji.  

 

Kappa

Nazwa: kappa z nadrukiem
Cena: od 50zł
Dostępność: około 2 dni

Na klientów najlepiej oddziaływać za pomocą emocji.

A jak najłatwiej ukazać emocje? Za pomocą zdjęć.

Jednak na wstępie zaznaczamy, że dobór odpowiedniego zdjęcia jest tutaj kluczowy. 

W budynku głównym Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, znajduje się na samym dole restauracja uczelniana, na ścianach, której są umieszczone zdjęcia z plantacji herbaty. Zdjęcie przedstawiają ludzi podczas zbiorów herbaty, a na zbliżeniach wyszczególnione są ich twarze. W górnym rogu pomimo, że jest małe to i tak rzuca się w oczy logo firmy Lipton. Ta forma reklamy w żaden sposób nie jest nachalna a mimo to logo firmy Lipton jest zapamiętywalne i utrwalone pozytywnym skojarzeniem.

 

https://unsplash.com/@jon_asato

Druki na piance kappa wykorzystywane są jako elementy dekoracyjne. Dużym zainteresowaniem pianki kappa cieszą się również wśród studentów architektury, którzy pianki wykorzystują jak forma zaliczenia. 

 

Piankę kappa z racji, że jest bardzo lekkim materiałem można śmiało montować za pomocą taśmy dwustronnej, tutaj zalecamy serię taśm marki 3M. W łatwy i przyjemny sposób można nadać swoim pomieszczeniom unikalnego charakteru. 

Na samym początku wspomnieliśmy o doborze zdjęcia, które jest kluczowe by nadać pomieszczeniom indywidualności. Odradzamy wykorzystywanie zdjęć stockowych, które są ładne ale brak im charakteru. 

Najlepiej wykorzystywać zdjęcia własnego autorstwa, gdyż tworzą one nieprawdopodobny klimat, tak zrobił nasz klient współwłaściciel firmy Meble Potoccy, który w swoim firmowym salonie meblowym (Galeria Polskie Meble Al. Solidarności w Poznaniu) wykorzystał zdjęcia swojego pracownika podczas pracy. 

 

Projekt aranżacji lokalu: biuro 479.com.pl

W sytuacji kiedy klient nie posiada zdjęcia zachęcamy do przejrzenie zdjęć na stronie unsplash.com.

Zamieszczone tam zdjęcia posiadają licencje  Creative Commons Zero co oznacza, że można je dowolnie wykorzystywać.

Zachęcamy, co oczywiście nie jest obligatoryjne, do zamieszczania na wydruku przynajmniej imienia i nazwiska autora lub do adresu strony skąd zdjęcie zostało pobrane w ramach podziękowania dla autora. 

Zdjęcia na stronie unsplash posiadają swój unikalny klimat w odróżnieniu do zdjęć z popularnych banków zdjęć.

 

© 2016 Created by www.b-6.pl

Agencja reklamowa a7
Reklama (Poznań) tel: 793599417
Produkcja (Swarzędz)  
biuroa7@gmail.com
Grupa B6
ul. Rzepakowa 16B
62-020 Swarzędz
NIP: 667-176-67-03